אדריכל וילות יוקרה

בחיפושכם אחר אדריכל וילות יוקרה, אנו במשרד דומב אדריכלים, מזמינים אתכם למסע משותף.

בכל פרויקט ופרויקט שאנו מלווים לתכנון וילות הרי שקשה להתנתק מתחושת הריגוש והפרפרים שבבטן המלווים אותנו בהקמת בית חלומותינו. 

אם כן, מהי מטרתו של איש המקצוע המלווה אתכם? ומדוע אתם מהווים חלק בלתי נפרד ומהותי מן התהליך?

המטרה שלנו היא להפוך את החזון שלכם למציאות. וביחד אתכם, בפגישת האיפיון הראשונה, נבין מהו בית עבורכם? נכון, בית צריך לתת לנו מענה לצרכינו הבסיסיים למגורים, אך לצד זאת, הוא מרגיש בית כאשר הוא עונה על עיסוקינו בשעות הפנאי, על מקומות הבילוי המרכזיים שלנו ברחבי הבית.

אנו אתכם לכל אורך הדרך, משלב הרעיון וההשראה, דרך השרטוט הראשוני וההדמיה, ועד לתכנון והליווי של פרויקט הבנייה.

משרד האדריכלות של אבי וענת דומב, מתמחה בהקמת וילות יוקרה ועבודות עיצוב פנים לווילות תוך התאמה לתנאי השטח לרבות משטר הרוחות וסוג הקרקע, לסביבה ליצירת מראה הרמוני ונקי ולדרישות הלקוחות.

אנו מלווים כל לקוח ולקוחה עד לגמר הפרויקט וקבלת המפתחות.

יצירת טביעת אצבע ייחודית בכל פרויקט ופרויקט

כל פרויקט אליו אנו ניגשים הוא יחיד ומיוחד, ועומד בפני עצמו. טביעת האצבע הייחודית שלנו היא לא באמת שלנו, אלא שלכם. כל אדם ואדם מביא איתו עולם אחר, טעם שונה ורצונות שונים.

תכנון בתים פרטיים הוא שליחות עבורנו, אתגר שתמיד כיף לגשת אליו. 

הבית צריך לשרת את האדם, ולא האדם את הבית. זהו הקו המנחה שמוכרח ללוות אותנו בכל עת ועת. באשר לעיצוב וההתאמה לטעמכם האישי, זהו השלב הקוסמטי השני לאחר שנתכנן את הבית בצורה פונקציונלית שתתאים לאורח חייכם.

הווילות שאנו מתכננים מותאמות לצרכי המשפחה ובעלי הבית, ומשלבות את סגנון העיצוב אליו הם מתחברים יחד עם התאמה מדויקת לכל הדרישות והצרכים.

מה כולל תהליך העבודה?

התהליך שלנו הוא מאוד אישי, ומדובר במסע משותף משלב הרעיון הראשוני ועד לקבלת המפתחות.

בידינו לסייע לכם החל מבחירת השטח – האם מדובר בקרקע מישורית? או מדרון? שתי קרקעות אלו מצריכות היערכות שונה מבחינה תקציבית עבור היסודות. כך גם לגבי סוג הקרקע.

איפיון ותכנון – נשב יחד להבין ולדייק את הצרכים שלנו ואת השאיפות העיצוביות שלנו. את כל אלו נתרגם לתכנית עבודה כתובה ומדויקת עבור בעלי המקצועות הנדרשים. החל מחומרים, דרך כתב כמויות ועד לתהליכים הקטנים ביותר.

שלב הרישוי – נקצר ונאמר כי מדובר בביורוקרטיה לא קטנה. אתם לא תרגישו בה, ואנו נדאג להסדרה מלאה בהתאם לתחיקות במדינת ישראל.

שלב הביצוע – התכנון אושר, קיבלנו את היתרי הבנייה והכל מבחינה תקציבית ידוע ומדויק.

עתה, ניגש אל שלב הבנייה תוך שאנו מפקחים על הנעשה באתר צעד אחר צעד.

הצוות המקצועי שלנו מעניק מענה לכל בעיה ואתגר המתעוררים תוך עבודות הבנייה, וזאת כדי להבטיח שמה שרצינו, שאפנו ותיכננו, אכן מקבל ביטוי מדויק בשטח הלכה למעשה.

זקוקים למידע נוסף? מעוניינים בפגישת התייעצות עם אדריכל וילות יוקרה? צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לסייע לכם ולעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך!

התייעצו איתנו

דומב משרד אדריכלות – אדריכל וילות יוקרה | טל': 054-4270011