מעצב פנים מומלץ הרצליה

מאמרים נוספים:

מחפשים מעצב פנים מומלץ בהרצליה? ברוכים הבאים לדומב – משרד אדריכלות ועיצוב פנים.

צוות המשרד כולל מעצבי פנים מומחים ומקצועיים.

ומהי משמעותו של הניסיון? אם תשאלו אותנו, זוהי היכולת לצלול אל תוך אורח חייהם של הלקוחות, אל ההעדפות שלהם, הצרכים שלהם והעיסוקים שבשעות הפנאי. בזכות הניסיון העשיר שנצבר עם כל לקוח ולקוחה המביאים עמם עולם פנימי שונה, אנו מציעים שירות אישי שמטרתו לתרגם את כל הרצונות והשאיפות אל תוך מודל עיצובי מותאם אישית.

משיחת האיפיון הראשונה שכולה עטופה בהתרגשות והשראה, דרך פיתוח הקווים העיצוביים הראשונים ועד ליצירת תכנית עבודה או במילים אחרות 'המתכון' שאיתו המשפצים והספקים יעבדו.

עבורנו, עיצוב פנים הוא הרבה מעבר למראה של חלל הפנים, זוהי הדרך שלנו להפוך את הבית למקום הרבה יותר נעים עבורכם, מקום שלא רק יהיה בית אלא ירגיש כזה. מסגנונות עיצוב שיתאימו לטעמכם האישי, דרך חשיבה פונקציונאלית ועד להיבטים הקטנים ביותר שביחד יוצרים תמונה אחת גדולה ומרשימה.

בית שישרת אותנו 

בין שמדובר בתכנון אדריכלי ובין שמדובר בעיצוב פנים, הקו שמוכרח להנחות אותנו הוא היכולת להפוך את הבית לכזה שיענה על צרכינו באופן המיטבי.

יחד, נבחן היכן מוקדי הבילוי המרכזיים שלכם בבית; האם אתם נוהגים לבשל לעתים תכופות? אם כן, ייתכן ונבחן כיצד להפוך את המטבח לחלל הרבה יותר נוח ופרקטי. האם אתם נוהגים לארח יותר? ייתכן ומטבח קטן יותר יספיק ואילו חדר האורחים יקבל דגש ניכר יותר.

מטרתנו היא לדעת כיצד לשחק עם חללי הפנים, כיצד לרתום כל חלק וחלק לטובתנו ולטובת אורח החיים שאנו מקיימים.

לראות את הפוטנציאל החבוי

בשיחת האיפיון הראשונה עם מעצב הפנים, אנו מזמינים אתכם להצטייד בכל מקור השראה שתחפצו בו.

כל מה שאיי פעם דמיינתם ונוכחתם לגלות ברשת, הביאו אתכם. 

ביחד נעבוד כדי להפוך את כל הנתונים השונים לחלל מעוצב שיענה במדויק על טעמכם האישי.

אנו מנהלים את הפרויקט מתחילתו ועד לקבלת הבית שרציתם. מנהלים את הספקים, ומוודאים בכל עת, שמה שקבענו בתכנית העבודה, אכן מתקיים הלכה למעשה.

בחיפושכם אחר מעצב פנים מומלץ בהרצליה, אנו נשמח לעמוד לרשותכם, וכן מזמינים אתכם לשוטט באתרנו ולהתרשם מפרויקטים שליווינו לאורך הזמן.

התייעצו איתנו

דומב משרד אדריכלות – מעצב פנים מומלץ הרצליה | טל': 054-4270011

מאמרים נוספים: